Sára - Ceana z Temného hvozdu

Ceana z Temného hvozdu, tak se totiž Sára oficiálně jmenuje, se narodila 16.10.2008 na chovatelské stanici Z TEMNÉHO HVOZDU v Hrádku nad Nisou fence Crazy Dot Aibara. Její otec je Henri Rubínové srdce. Rodokmen Sáry najdete zde RODOKMEN

Sářina srst je středně dlouhá a  má zbarvení tricolor. V kohoutku má podle mého měření 49cm a váží 13kg.

Povaha Sáry se dá nejlíp vystihnout slovem hyperaktivní. Unavit ji je téměř nadlidský úkol. Jinak je poslušná, pracovitá, rychle se učí nové věci, umazlená a hravá. A co Sáru baví, jak píšu dál je to v současné době hlavně frisbee a aportování všeho druhu míčky, klacky někdy stačí jen kopat do nějaké šišky a Sára se z toho může zbláznit:o))) Dokud jsme bydleli  Brně chodili jsme na agility a Sáře to celkem šlo. Po přestěhování do Dambořic chodíme jen na procházky s frisbíčkem, ale mezi agility překážky se chceme ještě vrátit ;)

 

Zdraví

CEA -DNA normal

DKK A/A

PRA,CEA negativní

 

Zkoušky

ZOP - Sára dosáhla 97bodů ze 100 je to prostě šikulka:)

 

Výstavy

Výstavy nás se Sárou moc nebaví, tak jsme byli jen na jedné.  Sára skončila druhá na krajské výstavě v kategorii mladých s hodnocením velmi dobrá.

 

Posudek: Hodně špičatá hlava, ubíhající spodní čelist, oko i ucho v rámci standartu, skus nůžkovitý, fena přest. v horní línii, hrudník se vyvýjí, ale      momentálně mělčí, vzadu korektní úhlení, vpředu volný loket, srst standartní.

 

Více se o Sáře můžete dovědět na jejich stránkách  bc-sara.webnode.cz/


Více zde:
Vytvořte si vlastní stránky zdarma:

Více zde: https://bc-sara.webnode.cz/sara/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz